Aupark Family Zľavová knižka

family fcb.jpg

 

Máte doma malé deti a radi chodíte na rodinné nákupy do Auparku Žilina? Určite teda oceníte sympatické výhody: nakupovanie so zľavami a bonusmi, či milé pozornosti ako je požičovňa kočíkov, širšie parkovacie miesta pre rodiny s deťmi, priestranné rodinné toalety, originálny a útulný detský kútik s automatickými dverami pre pohodlnosť vstupu s kočíkom, prebaľovací kútik a iné. 

 

Ako na to?

Zaregistrujte sa do nášho "klubu" a dvakrát do roka dostanete od nás bezplatne poštou exkluzívnu zľavovú knižku "Aupark FAMILY" obsahujúcu výhodné zľavy  na nákupy v predajniach s detským a rodinným tovarom v Auparku Žilina - len pre vás! 

 

Zľavová knižka je v platnosti od 1.4 do 30.4.2017 s výnimkou bonusového kupónu H&M.

Aupark skrátka myslí na rodiny s deťmi.

Tešíme sa na vašu návštevu :-)

V súlade so zákonom 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov odoslaním tohto formulára udeľujem súhlas spoločnosti AUPARK Žilina SC a.s. , so sídlom: Veľká okružná 59A, 010 01 Žilina, IČO: 44 441 193 (ďalej "Spoločnosť") so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu údajov uvedených vo formulári za účelom zasielania reklamných ponúk zo strany Spoločnosti. Súhlas udeľujem po dobu trvania účelu. Súhlas som oprávnený písomne odvolať v prípade, ak Spoločnosť bude konať v rozpore s udeleným súhlasom. Práva dotknutých osôb sú upravené v §28 zákona č. 122/2013 Z. z. Zároveň beriem na vedomie a súhlasím s tým, že odoslanie tohto formulára nepredstavuje pre Spoločnosť záväzok kladne vyhovieť žiadosti uvedenej vo formulári.