Prinášame vám prehľad aktuálnych akcií v Auparku Žilina:


 

Curaprox

curaprox

Za single kefku zaplatíte iba polovicu! V smile shope Curaprox teraz k nákupu akéhokoľvek balenia zubnej kefky v termíne od 20.9. - 1.10. získate single kefku so zľavou 50%! Tešíme sa na Vašu návštevu :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 Deichmann

deichmannJesenné nákupy za polovicu v Deichmann!

Akcia trvá od 29.9. - 8.10.2017


 

 

 

 

 

 


 

Yves Rocher

yves rocherStop toxínom!

 

Využite  skvelú ponuku u Yves Rocher a získajte SÉRUM ZDARMA  k nákupu starostlivosti proti starnutiu pleti. Ponuky a zľavy nekumulujú. Akcia trvá do 22.10.2017

 

 

 

 

 

 

 

  

Tchibo

tchibo

Deti nemyslia na jesenné počasie, ktoré môže byť nevľúdne – ony sa tešia na lístie, ktoré vietor preháňa po lúkach a uliciach! Je úžasné, že nová kolekcia ponúka všetko, čo budú na jesenné radovánky potrebovať: teplú spodnú bielizeň, trendy módu a k tomu kvalitné oblečenie do dažďa. Takže rýchlo, poriadne sa obliecť a môžeme vyraziť do jesenného dňa!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Triumph

25.9Tieto čipkové nohavičky #Amourette300 sú teraz dostupné v najnovšej kolekcii jeseň/zima 2017. Navštívte predajňu Triumph.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

EXIsport

letak-250x250.jpg

Užite si jeseň s EXIsportom. Vyberte sa do prírody v štýlovom a funkčnom oblečení z nových kolekcií značiek Authority, Northfinder, Berg Outdoor a Rehall. V EXIsporte výhodne nakúpite aj turistickú obuv, batohy a prípravky na impregnáciu a čistenie obuvi a textilu. Využite aj výrazné zľavy na posledné kusy bicyklov, inline korčúľ, či akciu na skateboardy a longboardy značky Street Surfing. Najlepšie nákupy sú v EXIsporte.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Manufaktura

Manufaktura.jpg

LIMITOVANÁ EDÍCIA MED & RAKYTNÍK

Tradičná, jesenno-zimná limitovaná edícia kosmetiky Manufaktura je aj tentoraz v znamení zaujímavých ingrediencií, ktoré poznáme z našej prírody a ktorých účinky sú overené stáročiami. Receptúry jednotlivých produktov limitovanej edície sú citlivo poskladané tak, aby Vám poskytli nežnú starostlivosť a ochranu do chladných dní. Tie Vám zaručene spríjemní tiež nádherná, hrejivo-svieža vôňa, ktorá kozmetiku sprevádza. Tradičným doplnkom limitovanej edície je lahodný poctivý sirup, tentoraz určený predovšetkým pre posilnenie prirodzenej odolnosti a vitality.