Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás

Aupark Family Zľavová knižka

Máte doma malé deti a radi chodíte na rodinné nákupy do Auparku Žilina?
Aupark Family Zľavová knižka

Určite teda oceníte sympatické výhody:
nakupovanie so zľavami a bonusmi, či milé pozornosti ako je požičovňa kočíkov, širšie parkovacie miesta pre rodiny s deťmi, priestranné rodinné toalety, originálny a útulný detský kútik s automatickými dverami pre pohodlnosť vstupu s kočíkom, prebaľovací kútik a iné.

Ako na to?
Zaregistrujte sa do nášho "klubu" a dvakrát do roka dostanete od nás bezplatne poštou exkluzívnu zľavovú knižku "Aupark FAMILY" obsahujúcu výhodné zľavy na nákupy v predajniach s detským a rodinným tovarom v Auparku Žilina - len pre vás!

Zľavová knižka je v platnosti od 1.9.2016 do 30.9.2016 s výnimkou kupónu C&A.

Vyplňte formulár

V súlade so zákonom 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov odoslaním tohto formulára udeľujem spoločnosti AUPARK Žilina SC a.s. , so sídlom: Veľká okružná 59A, 010 01 Žilina, IČO: 44 441 193 (ďalej "Spoločnosť") súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu údajov uvedených vo formulári za účelom zasielania reklamných ponúk zo strany Spoločnosti. Súhlas udeľujem po dobu trvania účelu. Súhlas som oprávnený písomne odvolať v prípade, ak Spoločnosť bude konať v rozpore s udeleným súhlasom. Práva dotknutých osôb sú upravené v §28 zákona č. 122/2013 Z. z. Zároveň beriem na vedomie a súhlasím s tým, že odoslanie tohto formulára nepredstavuje pre Spoločnosť záväzok kladne vyhovieť žiadosti uvedenej vo formulári.