Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
31Dec

Otváracie hodiny podľa nového nariadenia

V tomto roku podľa platnosti nového zákona máme viacero zmien v rámci otváracích hodín, preto prinášame prehľad otváracích hodín na najbližšie obdobie. Veľký piatok, Veľkonočná nedeľa, Veľkonočný pondelok, čiže19.4, 21.4. a 22.4.2019 ZATVORENÝ 1.5. ZATVORENÝ 8.5. ZATVORENÝ 5.7. ZATVORENÝ 29.8. ZATVORENÝ 1.9. ZATVORENÝ 15.9. ZATVORENÝ 1.11. ZATVORENÝ 17.11. ZATVORENÝ 24.12. od 12:00 ZATVORENÝ 25.12. ZATVORENÝ 26.12.ZATVORENÝ 31.12 od 16:00 ZATVORENÝ 1.1. ZATVORENÝ 6.1. ZATVORENÝ Prevádzková doba počas ostatných dní sa riadi aktuálnym Prevádzkovým poriadkom Auparku.

Celý článok
23Jun

Memoriál MUDr. Vladimíra Harineka

Memoriál MUDr. Vladimíra Harineka

Pod záštitou Červeného kríža budeme súťažiť v poskytovaní prvej pomoci.

Celý článok
30Máj

Čítajme si

Čítajme si

Prekonajme rekord v čítaní s Linkou detskej istoty

Celý článok
12Máj

AUPARK DANCE CUP

AUPARK DANCE CUP

Medzinárodná súťaž v spoločenských tancoch

Celý článok
01Nov

Otvorený SUBWAY

Otvorený SUBWAY

Sviatok všetkých svätých oslavujeme pokojom.

Celý článok
18Aug

Späť do školy

Späť do školy

Papiernictvo TITI opäť pre Vás pripravilo špeciálny stánok určený na nákup všetkých školských pomôcok v dostatočnom predstihu. Srdečne vás pozývame do akciového stánku v centrálnom priestore na prízemí Auparku v dňoch 18.8 do 10. 9. 2017, kde nájdete všetko potrebné pre školákov za skvelé ceny. 25.8 v priestoroch stánku TITI sa môžete zúčastniť predvádzacej akcie na ruksaky a školské tašky, kde sa dozviete, podľa čoho treba vyberať tašku pre vášho prváčika. Tešíme sa na vás...

Celý článok
20Mar

Jozef Banáš na besede

Jozef Banáš zavíta do Žiliny 20. marca

Celý článok
16Apr

Dokonalé maskovanie

Dokonalé maskovanie

Všetky vieme, že treba spať aspoň 8 hodín, vypiť aspoň 8 pohárov vody, pravidelne (a dôkladne) sa odličovať, nech sa stane čokoľvek. Občas sa však stane, že napriek našim dobrým úmyslom niekde poľavíme a výsledok na seba nenechá dlho čakať.

Celý článok
14Apr

Za úspechom stojí vášeň pre prácu

Byť rešpektovanou šéfredaktorkou najčítanejšieho lifestylového časopisu pre ženy sa nepodarí každému. Bývalá modelka, Katarína Patvarošová takýto úspech dosiahla. Už 15 rokov vedie mesačník Eva, ktorý udáva trendy, inšpiruje, radí a svojim čitateľkám je i vernou priateľkou.

Celý článok
11Apr

Aj kozmetika si zaslúži svoj detox

Aj kozmetika si zaslúži svoj detox

Na jar sa často rozhodujeme začať odznova. Spravíme si jarný detox tela aj mysle, urobíme poriadok v šatníku aj medzi topánkami. Ale čo naše kozmetické tašky? Kedy sme si naposledy upratali toto zázračné miesto, vďaka ktorému vieme čarovať?

Celý článok
26Nov

Rozvrh skupinových cvičení v Goleme

Aktuálny rozvrh skupinových cvičení v najmodernejšom fitness centre v Žiline.

Celý článok