Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás

O Auparku

Aupark v Žiline priniesol do administratívneho, hospodárskeho a kultúrneho centra severozápadného Slovenska 24 tisíc m² prenajímateľnej a takmer 2 tisíc m² kancelárskej plochy.

Moderné nákupno-zábavné centrum mestského typu ponúka viac ako 120 prevádzok, v parkovacom dome sa nachádza viac ako 1080 parkovacích miest, prácu v ňom našlo okolo 600 zamestnancov.

Medzi najvýznamnejších nájomcov obchodného centra Aupark Žilina patria módne reťazce ako H&M, New Yorker, C&A, CCC, Mohito, Deichmann a  Humanic. Rovnakej obľube sa tešia predajne s kozmetikou a drogériou 101 drogerie, potraviny BILLA, elektro Datart, kníhkupectvo Panta Rhei či športový sortiment prevádzky Sportisimo. Našu pestrú ponuku prevádzok dopĺňajú služby ako kaderníctvo, cestovné kancelárie, lekáreň, banky, telekomunikačné služby, pošta, autoumývareň, prebaľovací kútik a mnohé ďalšie. V neposlednom rade sú tu pre vás naše reštaurácie a kaviarne, ktoré umocňujú pôžitok z nákupov a stretnutia s priateľmi. 

V obchodnom centre Aupark Žilina nájdete všetko pod jednou strechou, cíťte sa tu príjemne. 

Tešíme sa na vašu návštevu.


Aupark

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny obchodného centra
  • Po-Ne: 9:00 - 21:00

Vlastník

Spoločnosť NEPI ROCKCASTLE vznikla fúziou spoločností New Europe Property Investments Plc (NEPI) a spoločnosti Rockcastle Global Estate Company Limited (Rockcastle). Novovzniknutý holding NEPI Rockcastle Plc (NEPI Rockcastle) prevzal obchody oboch spoločností, čím sa stal najvýznamnejším subjektom v oblasti maloobchodných nehnuteľností v strednej a východnej Európe, a podľa hodnotenia trhovej kapitalizácie patrí medzi top 10 realitných spoločností v kontinentálnej Európe.


Spoločnosť NEPI Rockcastle sa zameriava na dominantné maloobchodné nehnuteľnosti na vysoko rastúcich trhoch strednej a východnej Európy, zatiaľ čo najvýznamnejšie postavenie má v Rumunsku (najväčší vlastník maloobchodných nehnuteľností), Poľsku (štvrtý najväčší), Slovensku (druhý najväčší), no zásadné postavenie má aj na trhoch v Chorvátsku, Českej republike a v Srbsku. 

Zamestnanci NEPI Rockcastle sa zaväzujú preukázať najvyššie štandardy osobnej integrity, pravdivosti a čestnosti pri všetkých činnostiach s cieľom vzbudiť istotu a dôveru v tieto činnosti, či už interné alebo externé. Akákoľvek aktivita, spojená s podplácaním a korupciou za účelom vlastného prospechu, prospechu iných ľudí alebo prospechu vo vzťahu k našim partnerom za účelom preferenčného zaobchádzania či iných výhod, je prísne zakázaná.

Aby sme ochránili naše partnerstvo pred akýmikoľvek nepríjemnými situáciami a investovali najmä do dlhodobých vzťahov, vyzývame Vás, aby ste nás v prípade potreby kontaktovali a upozornili na akékoľvek etické problémy vo vzťahu k  zamestnancom, s ktorými ste sa stretli počas spolupráce. Za týmto účelom boli implementované  kanály, ktoré su dostupné na webovej stránke:

https://nepirockcastle.com/group/corporate-governance/whistleblowing-policy/

Veríme v dlhodobé vzťahy a dúfame, že náš cieľ všetci zdieľate a rovnako aj podporujete.

Viac informácií na www.nepirockcastle.com

Prevádzkovateľ

Prevádzkovateľ Auparku v Žiline je spoločnosť:  AUPARK Žilina SC a.s. , Veľká okružná 59A, Žilina, 010 01 zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel Sro, vložka 10806/L, IČO: 44 441 193

Korešpondenčná adresa:  AUPARK Žilina SC a.s., Veľká okružná 59A, 010 01 Žilina

Zodpovedná osoba:   Helena Samsonová, Center Manager

Prevádzková doba NZC Aupark Žilina : 9:00 - 21:00 hod. v pracovné dni a cez víkendy. 

Kontakty

ADRESA
AUPARK Žilina SC a.s.
Veľká okružná 59A
010 01 Žilina
INFORMÁCIE PRE ZÁKAZNÍKOV
pondelok - piatok 8:00 - 16:30
+421 41 32 13 420
informacie@auparkzilina.sk

AUPARK MANAGEMENT

Sekretariát / Asistent manažmentu Nikola Rybárová
+421-41-32 13 420
Nikola.Rybarova@nepirockcastle.com
Riaditeľ Helena Samsonová
+421 911 256 718
Helena.Samsonova@nepirockcastle.com
Office manager Monika Gavláková
+421 907 662 185
Monika.Podhorova@nepirockcastle.com
Technická správa Jakub Novák
+421 917 825 019
Jakub.Novak@nepirockcastle.com
Marketingový špecialista / WAU! magazín / Krátkodobé prenájmy Júlia Molnárová Kráľová
+421 917 902 911
julia.kralova@nepirockcastle.com
Technická správa - projekcia Ján Sidor
+421 917 979 520
Jan.Sidor@nepirockcastle.com
Kontakt pre médiá Júlia Molnárová Kráľová
+421 917 902 911
julia.kralova@nepirockcastle.com