Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás

Detský kútik

Detský kútik, kde je prvoradá bezpečnosť a zdravie našich detí, ocenia všetci návštevníci Auparku. Práve také miesto pre deti vo veku od 3 do 12 rokov sme pre vás otvorili na druhom poschodí, vedľa Golem Fitness Clubu.

Nechajte si svoju malú ratolesť v tomto detskom svete a nakupujte bez stresov a strachu. Pod profesionálnym dohľadom skúsených lektoriek sa vaše deti zabavia na preliezkách, šmykľavkách a iných atrakciách. V tomto detskom kútiku si deti vychutnajú aj zaujímavé akcie na Vianoce, Veľkú noc, deň matiek, koniec školského roka alebo počas akýchkoľvek školských prázdnin.

Prebaľovací kútik

Prvá pomoc pre mamičky s bábätkami. Útulný prebaľovací kútik nájdete v strednej časti Auparku na prízemí v chodbe pred toaletami.

(viď piktogram na orientačnej mape).

Bezplatné WiFi zóny

V pasáži Aupark Shopping Center Žilina nájdete tri bezplatné WiFi zóny:

 1. v centrálnom priestore
 2. vo foodcourte
 3. pri informačnom pulte

Internetové pripojenie je pre zákazníkov Auparku bezplatné, maximálna doba jeho využívania je 2 hodiny. Želáme vám príjemné surfovanie.

Infopult

V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete osobne alebo telefonicky obrátiť na pracovníkov informačného pultu. Informačný pult je Vám k dispozícii

Informačný pult poskytuje informácie týkajúce sa:

 • umiestnenia jednotlivých prevádzok v rámci centra
 • eventov centra
 • otváracích hodín centra a jednotlivých prevádzok
 • služieb centra
 • telefónnych kontaktov na jednotlivé prevádzky
 • odchodov MHD liniek z najbližších autobusových zastávok

Informačný pult zabezpečuje:

 • uskladnenie stratených vecí
 • kontaktovanie strážnej služby
 • kontaktovanie upratovacej služby

Nabíjacia stanica pre elektromobil

Nabite si váš elektromobil, kým nakupujete!

Pre vaše elektromobily sú v Aupark Žilina pripravené 2 rýchlonabíjacie stojany Greenway a 3 elektronabíjacie stojany Tesla.  

Rýchlo nabíjacia stanica Greenway (fast charging) je schopná nabiť elektrické auto za približne 20 minút, čo v porovnaní s jednoduchšími variantmi nabíjania prináša významnú časovú úsporu a komfort pre užívateľov elektrických vozidiel.  

Pre tých zákazníkov, ktorí sa neponáhľajú máme k dispozícii 3 elektro-nabíjačky TESLA (low charging), ktoré sú k dispozícii ZDARMA. Vaše auto v bezpečí parkoviska nabíjate a pri tom pohodlne nakúpite alebo vypijete kávu v našich kaviarňach. 

Nabíjacie stanice pre elektromobily nájdete v Auparku Žilina v podzemnom parkovisku (-1 poschodie) po pravej strane pri vjazde z ul. Romualda Zaymusa.