Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás

Detský kútik

Detský kútik, kde je prvoradá bezpečnosť a zdravie našich detí, ocenia všetci návštevníci Auparku. Práve také miesto pre deti vo veku od 3 do 12 rokov sme pre vás otvorili na druhom poschodí, vedľa Golem Fitness Clubu.

Nechajte si svoju malú ratolesť v tomto detskom svete a nakupujte bez stresov a strachu. Pod profesionálnym dohľadom skúsených lektoriek sa vaše deti zabavia na preliezkách, šmykľavkách a iných atrakciách. V tomto detskom kútiku si deti vychutnajú aj zaujímavé akcie na Vianoce, Veľkú noc, Deň matiek, koniec školského roka alebo počas akýchkoľvek školských prázdnin.

Prebaľovací kútik

Prvá pomoc pre mamičky s bábätkami. Útulný prebaľovací kútik nájdete v strednej časti Auparku na prízemí v chodbe pred toaletami.

(viď piktogram na orientačnej mape).Bezplatné WiFi zóny

V pasáži Aupark Shopping Center Žilina nájdete tri bezplatné WiFi zóny:

  1. v centrálnom priestore 
  2. vo foodcourte
  3. pri vchode od Sociálnej poisťovne

Internetové pripojenie je pre zákazníkov Auparku bezplatné, maximálna doba jeho využívania je 2 hodiny. Želáme vám príjemné surfovanie.

Nabíjacia stanica pre elektromobil

Nabite si váš elektromobil, kým nakupujete!

Pre vaše elektromobily sú v Aupark Žilina pripravené 2 rýchlonabíjacie stojany Greenway a 3 elektronabíjacie stojany Tesla.  

Rýchlo nabíjacia stanica Greenway (fast charging) je schopná nabiť elektrické auto za približne 20 minút, čo v porovnaní s jednoduchšími variantmi nabíjania prináša významnú časovú úsporu a komfort pre užívateľov elektrických vozidiel.  

Pre tých zákazníkov, ktorí sa neponáhľajú máme k dispozícii 3 elektro-nabíjačky TESLA (low charging), ktoré sú k dispozícii ZDARMA. Vaše auto v bezpečí parkoviska nabíjate a pri tom pohodlne nakúpite alebo vypijete kávu v našich kaviarňach. 

Nabíjacie stanice pre elektromobily nájdete v Auparku Žilina v podzemnom parkovisku (-1 poschodie) po pravej strane pri vjazde z ul. Romualda Zaymusa.

Bikesharing BikeKIA

V Žiline nájdeš 120 zdieľaných bicyklov BikeKIA rozmiestnených na 20 výpožičných miestach. Stačí si len vybrať na mape staníc svoje výpožičné miesto a správne požičať bicykel. Parkovacia stanica pri OC Aupark Žilina je štvrtou najvyužívanejšiou.

Cyklodoprava je veľkou témou v Žiline už niekoľko rokov. Bikesharing sa považuje za pozitívnu cyklo-zmenu v našom meste. Tento projekt umožní používať bicykle aj tým ľuďom, ktorí ich nevlastnia alebo nemajú svoj bicykel k dispozícii ako napríklad univerzitní študenti či turisti. 

Viac informácii o fungovaní, mape staníc a cenníku nájdete TU.