Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
Aupark pomáha. Seniori boli v čase koronakrízy obdarení vitamínovými doplnkami.
SPÄŤ NA NOVINKY, ZĽAVY A PODUJATIA

Aupark pomáha. Seniori boli v čase koronakrízy obdarení vitamínovými doplnkami.


Aktuálna situácia je pre každého z nás nová a taktiež nečakaná. Na jednej strane je a bude ťažké vyrovnávať sa s dopadom pandémie na naše životy, na druhej strane nám táto doba prináša nový pohľad na veci, otvára nám oči. To dobré, čo nám tieto časy priniesli, je spolupatričnosť, ohľaduplnosť a solidarita – hodnoty, ktoré sa v doterajšom zhone už takmer vytrácali. Ekonomický útlm spôsobil, že veľké firmy sa začali orientovať nielen na podporu svojho podnikania, ale aj na pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú. Spoločnosti spájajú svoje sily a pomáhajú spoločne. Pomôcť sme sa rozhodli aj my.

Zo strany spoločnosti NEPI Rockcastle, ktorá je vlastníkom aj obchodného centra Aupark Žilina, bolo darovaných 150 000 € Medzinárodnému Červenému krížu na pomoc pri zvládnutí aktuálnej situácie s koronavírusom. 

Svoje sily sme spojili s Diecéznou charitou v Žiline a rozhodli sme sa tak pomôcť tým, ktorí sú aktuálne najohrozenejší. S Diecéznou charitou sme spoločne rozbehli projekt určený na pomoc seniorom. Vďaka tejto spolupráci sme zaistili dodávku potrebných vitamínov pre seniorov evidovaných pod touto charitou. Seniori boli obdarení vitamínovými doplnkami na posilnenie imunity a lahodnou kávou pre potešenie, ktorú venovala kaviareň Tchibo. Týmto projektom sa snažíme poukázať na dôležitosť spolupatričnosti a pomoci druhým.

Ďakujeme Diecéznej charite v Žiline za poďakovanie a pomoc pri projekte. ?